6E40DC50-B304-4572-BAAE-7737DDAC5FDA@1x
05E063FC-CB8A-4B83-989A-EB84EAFA71DA@1x

Zróbmy razem coś ważnego!

Jesteś CEO przedsiębiorstwa, lub założycielem/założycielką firmy, albo po prostu pracujesz w biznesie i chciałbyś/chciałabyś podjąć z nami współpracę, bo widzisz potencjał dla swojego sektora – nie trać czasu, odezwij się!

  Wyślij nam swój projekt już dziś!

  Jeśli jesteś założycielem, dyrektorem organizacji, lub po prostu masz ochotę podzielić się projektem lub inicjatywą swojego NGO – nie trać czasu, odezwij się do nas!

   FAQ

   Czy Influencers for Good jest niezależną inicjatywą?

   Tak. Jesteśmy niezależną inicjatywą influencerów, twórców zmian, ekspertów i ludzi dobrej woli, którzy chcą czynić dobro i mieć wpływ na nasz świat. Współpracujemy z najlepszymi, zaufanymi influencerami, pracownikami środowisk akademickich, firmami i organizacjami, aby stawić czoła zmianom systemowym w zabawny i inteligentny sposób.

   Kto jest twórcą zmian?

   Wierzymy, że to nie słowa czy stanowiska, ale czyny określają, kim jesteśmy. Dlatego jesteśmy głęboko przekonani, że absolutnie każdy może być twórcą zmian, być świadomym swoich działań i uczynić ten świat lepszym miejscem do życia. Każdy jest twórcą zmian, tak samo jak ty!

   Co możemy razem zrobić?

   Inluencers for Good to ruch twórców zmian, którzy pracują w duchu współpracy, aby rozwiązywać problemy systemowe w kreatywny i innowacyjny sposób. Masz problem, który chcesz rozwiązać? A może jesteś influencerem, który chce zrobić coś dobrego? Skontaktuj się z nami i zobaczmy, jak możemy razem pracować!

   Masz więcej pytań? Odezwij się!

   Wyślij wiadomość